Hakkımızda

Vitmar Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş 13.06.2011 tarihinde T.C. Başbakanlık Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından Sigorta Brokerliği ruhsatını alarak, denizcilik sektörümüze 30 yılı aşan tecrübelerimizle hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Tamamen müşteri odaklı olan şirketimiz özellikle sektörün mevcut şartlarındaki rahatsızlığın bilincinde olup, değerli denizcilik kuruluşlarınızın menfaatleri doğrultusunda üst düzeyde sigorta danışmanlık servisi sunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası piyasalara hakim olan yaratıcı, dinamik, donanımlı, aktif kadromuzla her türlü deniz sigortası konularında hizmet sunmaktayız.

Şirketimiz İstanbul, Londra, New York, Uzak Doğu ve Genova’da ki ticari ortaklarıyla sigortacılığın gerektirdiği tüm hayat dışı sigorta plasmanlarını Türk denizcilik sektörüne en uygun fiyat ve şartlarda sunmaktadır.

Vitmar danışmanlık ve sigorta teklifleri sunmakla sınırlı kalmayıp, bizce sigortacılığın en önemli unsuru olan hasar yönetiminde de 365 gün 7/24 hizmetinizdedir.

Dünyanın herhangi bir yerinde oluşabilecek hasar durumunda anında müdahale edebilecek, denizcilik kuruluşlarına uzun süre hizmet vermis, diyalog ve takım çalışmasına açık, armatör beklentilerini bilen bir hasar servisi ekibimiz mevcuttur.